Jak dostać najwyższą jakość w korzystnej cenie?

Przygotowując ofertę skoków w tandemie, staramy się, aby wszystko było szczegółowo dopracowane - korzystamy z najwyższe jakości sprzętu (najlepszych producentów na rynku), nasi instruktorzy są doświadczonymi, dobrze wyszkolonymi skoczkami, a dwusilnikowy samolot, sterowany przez dwóch pilotów gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo. Przy tym wszystkim dokładamy starań, aby naszym Klientom zaproponować jak najniższą cenę.

Niezapomniane emocje i wyjątkowe wspomnienia są bezcenną pamiątką, a ile kosztuje skok ze spadochronem?

Załoga skacz.pl robi wszystko, aby tym, którzy korzystają z naszej oferty zapewnić całkowite bezpieczeństwo, niesamowitą atmosferę, ale również atrakcyjną ofertę cenową.

Cena skoków spadochronowych zaczyna się już od 549zł. Proponujemy skoki w tandemie z wysokości 3000m. lub 4000m. Zapraszamy do Włocławka, Wrocławia lub Zielonej Góry. Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie ofertę i cieszyć się niezapomnianą przygodą.

Do skoków ze spadochronem proponujemy również profesjonalne videofilmowanie. Dodatkowy skoczek-kamerzysta towarzyszący pasażerowi w trakcje przygotowań, lotu samolotem, swobodnego spadania i lądowania robi zdjęcia i nagrywa materiał w jakości HD, który można odebrać już pół godziny po skoku. Będzie to z pewnością idealna pamiątka, która uwieczni te niezapomniane chwile i pozwoli do nich wracać w dowolnym momencie.

Przeżycie podniebnej przygody będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Ekstremalne emocje, całkowite bezpieczeństwo, wspaniała atmosfera i najwyższa jakość usług. To wszystko w atrakcyjnej cenie, warte każdej wydanej złotówki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.  Zapraszamy też do kontaktu, służymy pomocą i chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. 

 

 

 Skok spadochronowy z 3000mSkok spadochronowy z 3000m z filmowaniem

Skok spadochronowy z 4000m

Skok spadochronowy z 4000m z filmowaniem
Włocławek 549 799 650 900
Wrocław - - 700 950
Zielona Góra 700 950 - -
         
Wstecz
Mam voucher
Kup skok