Organizowaniem podniebnych imprez zajmujemy się już ponad 10 lat. Jesteśmy w stanie zaaranżować firmowe spotkanie, które zapadnie w pamięci jego uczestników na bardzo długo. Warto wykorzystać potencjał naszej firmy w tworzeniu niecodziennego przeżycia i niezapomnianych emocji dla zaproszonych przez Państwa gości. Skoki spadochronowe w tandemie mogą okazać się idealnym pomysłem na spotkanie integracyjne, czy biznesowe.

IMG 2929  IMG 9743
 
IMG 6729
 

     Posiadamy ogromne doświadczenie w organizowaniu skoków oraz imprez spadochronowych. Zatrudniamy najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy na swoim koncie mają tysiące skoków. Ich czujne oko dba nie tylko o bezpieczeństwo uczestników, ale też zapewnia wspaniałą atmosferę. Skoki ze spadochronem odbywają się z dwusilnikowego, 16-osobowego samolotu, który gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wyjątkowe przeżycie i niezapomniane emocje w całkowicie bezpiecznych warunkach.

    Zapewnimy Państwu obsługę na najwyższym poziomie dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Zajmiemy się całą logistyką i sprawimy, że spotkanie przebiegnie zgodnie z ustalonym wcześniej scenariuszem i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Ten niecodzienny event będzie doskonałym pomysłem na spotkania integracyjne, biznesowe, szkoleniowe, bonusy dla najlepszych pracowników, urozmaicenie szkoleń wewnętrznych, czy niezapomniane prezenty dla klientów i pracowników.

 

Wstecz
Mam voucher
Kup skok