Skok tandemowy

Masz ochotę na niezwykłe emocje i chcesz przeżyć coś bezcennego i jedynego w swoim rodzaju? W takim razie, skok spadochronowy w tandemie jest tym, czego aktualnie potrzebujesz. To wcale nie takie trudne, nie za wysoką cenę i do tego nie musisz posiadać żadnego specjalnego przygotowania w tym właśnie sporcie.


DOSKONAŁA ZABAWA

NIEZAPOMNIANE CHWILE

NIECODZIENNE EMOCJE

Oferowane przez nas skoki spadochronowe w tandemie to naprawdę świetny wybór, gdy masz ochotę na świetną zabawę i chcesz poczuć adrenalinę. Teraz możesz tego dokonać w atrakcyjnej cenie, w kilku miejscach w Polsce: Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Włocławek, Gdańsk. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią lokalizację i zarezerwować bon przez Internet.

Spełnij marzenia
Marzysz o tym, aby latać? Wznieś się na wysokość 4000m i zobacz świat z nieznanej dotąd perspektywy. Zrealizuj bezcenne marzenia i zrób sobie prezent nie z tej ziemi, w bardzo atrakcyjnej cenie.
Skok w tandemie - idealne wprowadzenie do skoków spadochronowych

Pomimo, że skoki spadochronowe uznawane są za sport ekstremalny, nie są tylko dla wybranych. Wcale nie trzeba mieć wyjątkowej odwagi, a nawet kondycji czy wcześniejszych szkoleń, aby zakosztować bezcennych emocji, które im towarzyszą. To możliwe dzięki specyfice skoków tandemowych, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne.

Przygotowywany przez specjalistów skok tandemowy ze spadochronem odbywa się wspólnie z doświadczonym profesjonalistą. Instruktor i uczestnik połączeni są specjalną uprzężą, dlatego pasażer tandemu nie musi w tym przypadku odpowiadać za kwestie sterowania, czy lądowania – wszystkim zajmuje się instruktor. Skoki spadochronowe w tandemie odbywają się z dwóch wysokości,

Na odpowiedniej wysokości instruktor otwiera spadochron. Szybowanie na otwartej czaszy trwa ok. 6 minut i zakończone jest miękkim lądowaniem na płycie lotniska.
Twój wyczyn może być także zarejestrowany na filmie i zdjęciach – wtedy uzyskujesz niecodzienną pamiątkę, która będzie przypominała ci o niezwykłych emocjach towarzyszących tandemowemu skokowi spadochronowemu. I to wszystko w naprawdę niskiej cenie!
Nasza oferta skierowana jest praktycznie skierowana do każdego, kto ma odwagę, aby zrobić krok w przestworza. Podchodzą do tego młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, spragnieni bezcennych emocji i chcący pokonać swoje słabości. Osoby poniżej 18. roku życia również mogą to zrobić, jednak wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.
Oferowany przez nas skok w tandemie nie wymaga szczególnego przygotowania, trenowania, szkoleń czy badań lekarskich. Są jednak niewielkie przeciwwskazania, które uniemożliwiają uczestnikowi przeżycia tego doświadczenia:
  • epilepsja
  • ostra niewydolność układu krążenia i układu oddechowego
  • niestabilność i choroby kręgosłupa
  • wrodzona łamliwość kości
  • waga powyżej 115 kilogramów
  • stan nietrzeźwości
Skok tandemowy krok po kroku

Jeżeli chcesz skoczyć w tandemie przekonaj się, że jest to naprawdę wyjątkowo proste:

Zarezerwuj skok w dogodnej lokalizacji i terminie.

Przyjeżdżasz w umówionym terminie na lotnisko.

Odbywasz krótkie szkolenie z instruktorem i otrzymujesz niezbędny sprzęt do skoku tandemowego.

Wchodzisz do samolotu, który wynosi Cię wraz z instruktorami i innymi uczestnikami na wybrany pułap 3000 lub 4000 metrów.

Teraz ma miejsce skok z samolotu – to najbardziej emocjonujący moment!

Swobodny lot bez otwierania czaszy trwa od 30 sekund do 1 minuty zależnie od wysokości skoku.

Otwarcie czaszy i wolne opadanie na płytę lotniska trwa ok. 6 minut.

Ostatnim etapem skoku jest miękkie lądowanie na płycie lotniska.

Jeżeli jesteś zainteresowany skokiem spadochronowym, wykonaj rezerwację już TERAZ – spełnij swoje marzenia. A może chcesz sprawić najbliższej osobie niesamowity, bezcenny prezent? Skok spadochronowy w tandemie może się okazać strzałem w dziesiątkę! Wybierz odpowiedni pakiet w dogodnej lokalizacji: Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Włocławek, Gdańsk.

Wstecz
Mam voucher
Kup skok