Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Ten dzień jest tuż, tuż i chcesz, aby upominek był oryginalny oraz niezapomniany? Skok tandemowy to strzał w dziesiątkę!

DSC 0086  IMG 1649  IMG 2177 

    Jeśli pragniesz wywołać uśmiech, a jednocześnie zaskoczenie na twarzy obdarowanej osoby skok ze spadochronem spełni Twoje oczekiwania. Sprawdzi się zarówno dla osób, które kochają adrenalinę, jak i tych, które po prostu chciałyby spróbować czegoś nowego. Miłośnikom wrażeń i niecodziennych emocji pomożesz spełnić marzenia. Osobom, które na co dzień nawet nie myślą o takich przygodach, sprawisz możliwość zasmakowania na własnej skórze ekstremalnych przeżyć, w bezpiecznych warunkach. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z podniebnymi sportami, a z takiego upominku może skorzystać praktycznie każdy. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie, ani badania lekarskie. Nie ma też znaczenia wiek. Nad przebiegiem całego wydarzenia czuwa czujne oko doświadczonego instruktora, a zadaniem pasażera jest jedynie czerpanie radości.

img 3249  IMG 4485  IMG 5070 1 


Skoki spadochronowe w tandemie to zastrzyk ekstremalnych emocji, nietuzinkowe przeżycie, wspaniałe wspomnienia, a zarazem poczucie całkowitego bezpieczeństwa. Wszystko to zawarte jest w jednym prezencie, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

    Taka niespodzianka doskonale sprawdzi się na urodziny, imieniny, wieczór panieński, kawalerski, wszelkie rocznice, zaręczyny, prezent ślubny, czy gwiazdkę. Każda inna okazja, jaka tylko przyjdzie Ci do głowy może być uświetniona skokiem tandemowym. W końcu nie ma piękniejszego prezentu niż wspaniałe wspomnienia.

Nie zastanawiaj się dłużej nad najlepszym upominkiem – masz go na wyciągnięcie ręki. Podaruj sobie lub komuś bliskiemu podniebną przygodę, podaruj szczęście.

 

Wstecz
Mam voucher
Kup skok